NYPLE

NYPLE

Zapewniamy szeroki wybór złączek hydraulicznych z gwintami zewnętrznymi do zastosowania w instalacjach wodnych, posiadające gwinty zewnętrzne rurowe walcowe w wielkościach G2”, G6/4”, G5/”, G1”, G3/4” G1/2”, G3/8”, G1/4”, G1/8” wykonywane wg normy PN-EN ISO 228-1 : 2005 oraz metryczne wykonywane w tolerancji 6g. Służą do łączenia elementów rurociągu zakończonych gwintem wewnętrznym, a więc kolan, trójników, muf i wszelkich zwężek.

Wykonane z wysokiej jakości mosiądzu, gatunek CW614N, zgodnie z obowiązującymi normami i dbałością o precyzję, wszystkie wymiary zachowują normę PN-EN 22768-1 : 1999–c, co rzutuje na doskonałą szczelność oraz żywotność całej instalacji. Wykonujemy wyroby poprzez obróbkę skrawaniem, przy użyciu maszyn (CNC) sterowanych numerycznie, dzięki czemu zachowujemy maksymalną kontrolę nad kształtem, dokładnymi wymiarami i wyglądem każdego z produktów.

W skład naszego asortymentu wchodzą:

  • nyple zwykłe mosiężne, mosiężne eko, mosiężne grube i chromowane
  • nyple do lutowania
  • nyple redukcyjne z mosiądzu, mosiądzu eko i chromowane

Wyroby są gwintowane po obu stronach, a w środkowej części mają sześciokąt umożliwiający ich przykręcenie przy pomocy klucza. Produkujemy zarówno nyple hydrauliczne z jednakowym obustronnym gwintem G w wielkości od 1/8” do 2”, jak i w wersji redukcyjnej, które dobiera się w zależności od planowanego miejsca użycia.Wytrzymałe, odporne na rdzewienie i uszkodzenia mechaniczne. Za sprawą świetnych parametrów wytrzymałościowych, uzyskiwanych z materiału, z którego są robione, bardzo dobrze znoszą działanie wysokiej temperatury i wysokiego ciśnienia. Ciągły kontakt z wodą nie wywiera na nie negatywnego wpływu, zatem nie ma mowy o częstych awariach sieci czy wymianie samego elementu, co wiązałoby się z ponoszeniem dodatkowych kosztów. Łatwe i szybkie w montażu.