REDUKCJE

REDUKCJE

Redukcje mosiężne do zmniejszania średnicy rur w celu wyprowadzenia przyłącza. Przeznaczone także do przyłączenia do sieci wymaganych urządzeń, głównie wodomierzy i ciśnieniomierzy. Umożliwiają szczelne łączenie elementów przy minimalnym nakładzie pracy i jednoczesnej oszczędności czasu. Zapewniają trwałe, odporne na uszkodzenia mechaniczne połączenia, co gwarantuje bezawaryjne, niczym niezakłócone działanie instalacji.

Na propozycję sprzedażową składają się: redukcje zwykłe, mufowo-nyplowe, wodomierzowe, do manometru oraz dwuelementowe zestawy redukcyjne do instalacji wodomierza. Wszystkie wyroby produkowane są z wysokojakościowego mosiądzu, przy czym redukcje zwykłe i mufowo-nyplowe dostępne są też w wersji chromowanej (redukcja mosiężna pokrywana jest cienką powłoką podwyższającą właściwości wytrzymałościowe). Kształtki posiadają zewnętrzne i wewnętrzne gwinty rurowe walcowe wykonane według normy PN-79/M-02030.

Produkty występują w wielu rozmiarach, spełniają wszelkie restrykcyjne normy w zakresie bezpieczeństwa i dopuszczenia do użytku.