NYPLE REDUKCYJNE

NYPLE REDUKCYJNE NYPLE REDUKCYJNE

Oferujemy armaturę do łączenia rur instalacji wodnych w tym nyple redukcyjne, posiadające gwinty zewnętrzne rurowe walcowe, wykonywane wg normy PN-EN ISO 228-1 : 2005 oraz metryczne wykonywane w tolerancji 6g, bez których niemożliwe byłoby stworzenie sprawnie działającej infrastruktury. To elementy z gwintowanymi złączami, zrobione z doskonałej jakości mosiądzu, w gatunku CW614N, które służą do redukowania średnicy w instalacjach w wielkościach G1”, G3/4” G1/2”, G3/8” wykonane przy użyciu obróbki skrawaniem na automatach CNC.

Cechy wyrobów

Nyple redukcyjne to precyzyjnie wykonane złączki dwustronne o prostej konstrukcji, ze skrupulatnie dopracowanymi gwintami zewnętrznymi, które wpływają na szczelność połączeń. Posiadają dwa gwinty zewnętrzne różnych wielkości. Elementy są trwałe, dobrze znoszą wysokie ciśnienie panujące w instalacji i wysoką temperaturę (maks. 95°C). Nie pękają ani nie korodują, co przekłada się na długą żywotność sieci hydraulicznej i rzadkie naprawy.

Nypel redukcyjny dobrze spełnia swoją funkcję przez kilkanaście/kilkadziesiąt lat, więc nie ma mowy o jego częstej wymianie, a nawet jeśli zaistnieje taka potrzeba, poradzi sobie z nią każdy. Produkty są łatwe w montażu, dostępne w wielu rozmiarach, aby móc dopasować je do różnych średnic rur. Sprzedajemy je w wersji standardowej, grubej , eko i chromowane. Należy je stosować jako kształtki z uszczelnieniem na gwincie bądź dla serii grubej uszczelnieniem poprzez uszczelkę czołową.

Dlaczego nyple redukcyjne naszej firmy?

  • wyprodukowane przy zachowaniu obowiązujących norm i standardów
  • estetycznie wykonane z dbałością o szczegóły
  • wykazują podwyższoną odporność na działanie wilgoci
  • wytrzymałe, o niskiej podatności na urazy powodowane wzrostem czy spadkiem temperatury w instalacji bądź zmianami ciśnienia.