ZŁĄCZKI MOSIĘŻNE

Jako producent złączek mosiężnych z wieloletnim stażem w branży, wiemy, że wytrzymałość elementów łączeniowych ma kluczowe znaczenie dla trwałości całej instalacji. Dlatego też wszystkie wyroby produkujemy z wysokogatunkowego mosiądzu, a wybrane z nich dodatkowo pokrywamy cienką warstwą chromu lub malujemy proszkowo. Zabiegi te przeprowadzamy w celu zapewnienia produktom podwyższonej odporności na działanie szkodliwych czynników środowiskowych i poprawy ich walorów estetycznych.

U nas zakupicie Państwo złączki mosiężne opracowane z myślą o montażu w instalacjach wodnych. To kształtki o wysokich parametrach wytrzymałościowych, wykonane przy użyciu obróbki skrawaniem na automatach CNC wykorzystywane do tworzenia połączeń rozbieralnych. Możemy wykonać złączki mosiężne z gwintami walcowymi (G , M )lub stożkowymi (R, Rc, Rp, NPTF, NPT). W razie awarii umożliwiają sprawny demontaż uszkodzonego elementu i jego nieskomplikowaną wymianę. Przez ich zastosowanie unika się uciążliwego rozcinania rur czy wycinania większych fragmentów rurociągu.

W katalogu produktów znajdą Państwo m.in.:

  • złączki do instalacji wodnej,
  • złączki wykonane pod specjalne zamówienie klienta o nietypowych wymiarach.

Wszystkie złączki mosiężne są solidne i mają maksymalnie dopracowane wejścia gwintu – dzięki wykonywaniu na obrabiarkach CNC możemy uzyskiwać duże dokładności i zaprojektować dowolny kształt. Gwinty możemy radełkować, co zapobiega zsuwaniu się uszczelnień odpowiadających za bezawaryjne działanie całej instalacji.

Wyroby wykonujemy z najlepszego gatunkowo materiału jakim jest mosiądzu CW614N lub CW617N , przy zastosowaniu nowoczesnych maszyn CNC i zalecanych rozwiązań technologicznych. Spełniają wszelkie wymagane oraz dokładności wg PN-EN ISO 22768-1 : 1999 – c lub m , a ich jakość została potwierdzona atestami. Dostępne w różnych wielkościach i średnicach. Trwałe, nie ulegają korozji. Do ich ścianek nie przywiera osad, zatem gwarantują drożność instalacji. Każdy element składa się z korpusu, nakrętki i pierścienia zaciskowego. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą